Turnir povodom dana Državnosti BiH – pionirke

Danas, 29.11. sa pionirskom kategorijom učestvovali smo na 9. odbojkaškom turniru povodom dana Državnosti BiH u Travniku.

U polufinalnoj utakmici pobijedili smo ekipi ”Victory 2” sa 3:0. Ovo je bila prva utakmica naših pionirki u 5:1 sistemu i to vrlo uspješna. U finalnoj utakmici poraženi smo od ekipe ”Victory 1” sa 2:1. Nakon što smo prvi set riješili u svoju korist, naredna dva smo dosta griješili u prijemu i ispustili prvo mjesto.Obje ekipe pokazale su veliku borbu, želju za pobjedom i dobro odbojkaško znanje. Obje ekipe igrale su na visokom nivou i uživali smo u dobroj odbojci.

Naša Lamija izabrana je za najboljeg tehničara, a Ema za najboljeg primača. Čestitamo.

Zahvaljujemo se domaćinu na pozivu i organizaciji turnira u vrijeme pandemije i uz poštivanje svih preporučenih mjera.