OK ”Time out” Jajce – Naša škola sporta

U nedjelju, 08.10. u okviru 1. kola lige SBK/KSB GMS sport gostovali smo  u Jajcu ekipi OK ”Time out”.

Ove sezone takmičimo se u dvije kategorije, predpionirke i pionirke.

Predpionirke su odigrale svoju prvu zvaničnu utakmicu koja je završena rezultatom 2:0 za domaćina. Naše djevojčice su se pokazale u dobrom svjetlu ali su trema i nedostatak sportske sreće izostali za bolji rezultat. Po setovima je bilo 26:24 i 25:20.

Pionirska ekipa je također poražena 2:0, po setovima 27:25 i 25:21.  Sreća nije bila naš saveznik ovu utakmicu. U prvom setu smo kontrolisali igru i imali prednost sve do pred sami kraj kada nismo iskoristili set loptu čime je utakmica otišla u drugom pravcu.

Sve djevojčice koje su krenule na ovo gostovanje su odigrale dva seta do 25 poena nakon takmičarskog dijela.

Čestitamo domaćinu na pobjiedi, fer i sportskoj igri, a mi se okrećemo narednoj utakmici na domaćem terenu sa ekipom ”Libero” iz Novog Travnika.