Naša škola sporta predstavljena u Kakanjskim Novinama

Na samom početku rada ”Naše škole sporta” naišla je na veliku zainteresovanost od javnosti. Kakanjske novine su prvi pisani medij koji je napravio intervju sa našom trenericom  Nejrom Šehagić.

Razgovaralo se o životu trenerice Nejre, kako je teklo njeno obrazovanje od osnovne škole pa sve do sticanja titule magistra sporta i tjelesnog odgoja. Zatim o počecima treniranja odbojke, do nesretne povrede koja je onemogućila daljnje treniranje, ali donijela najljepšu stvar – prenositi znanje i iskustvo na najmlađe. Nakon tri godine rada kao trener, što pri ŽOK Kakanj, što pri Odbojkaškoj akademiji, na red je došla samostalno osnivanje ”Naše škole sporta”.

Trenerica je pričala o ciljevima i zadacima škole, i pozvala sve zainteresovane da se pridruže ”Našoj školi sporta”.