O.K. ”Victory” – Naša škola sporta

U nedjelju, 28.02.2016.g. Naša škola sporta gostovala je O.K. ”Victory” iz Novog Travnika. Na put je krenula 31 djevojčica koje su bile podjeljene u četiri (4) ekipe. Svaka ekipa odigrala je po dva (2) seta do 25 poena. Svaki set je bio izuzetno zanimljiv, borben i viđeno je dosta dobrih akcija.

Na kraju je ekipa O.K. ”Victory” bila bolja ukupnim rezultatom 5:3 u setovima. Posljednji set je bio i najneizvjesniji s obzirom da se igrala razlika u kojoj je bilo par preokreta. Izuzetno kvalitetna prijateljska utakmica.

Zahvaljujemo se domaćinu na gostoprimstvu, dobroj igri I borbi za svaki poen.

Prije utakmice posjetili smo neke od znamenitosti Travnika kao što su ‘’Plava voda’’ i rodna kuća našeg nobelovca, Ive Andrića. Nakon utakmice nije moglo proći bez travničkih ćevapa.