Naša škola sporta – OK ”Jajce – Nansen”

U okviru 6. kola Omladinske lige Srednjobosanskog kantona/kantona središnja Bosna ugostili smo ekipu OK ”Jajce – Nansen” u obje naše kategorije, predpionirke i pionirke.

U obje kategorije bilo je izuzetno zanimljivo i puno preokreta.

Predpionirke su slavile 2:1 nakon preokreta. Prvi (1) set završen je u korist gostiju rezultatom 12:15. U drugom (2) setu naše djevojčice su bile uspješnije 15:13, kao i u trećem (3) setu koji je završio 15:10 .

Pionirke su nakon preokreta poražene rezultatom 1:2 u setovima. Prvi (1) set završio je rezultatom 25:16 u korist naše ekipe. Drugi (2) set nakon velike borbe pripao je gostima 22:25.  Treći set (3) pripao je gostima rezultatom 11:15.

Čestitamo našim djevojčicama na izuzetno dobroj igri u obje kategorije, posebno pionirkama koje su najmlađe u ligi. Jučer je nedostajalo i malo sportske sreće za pobjedu.