Naša škola sporta – OK ”Iskra” Bugojno

U okviru 8. kola Omladinske lige Srednjobosanskog kantona/kantona središnja Bosna ugostili smo ekipu OK ”Iskra” iz Bugojna u obje naše kategorije, predpionirke i pionirke.

Predpionirke su slavile 2:0. Prvi (1) set završen je rezultatom 15:6.  Drugi set završen je 18:16. Ipak će ova utakmica biti registrovana rezultatom 2:0, (15:0, 15:0) s obzirom da gostujuća ekipa nije imala šest (6) igračica koje spadaju u kategoriju predpionirki. S ovom pobjedom naša ekipa će ostati jesenji prvak prvenstva.

Pionirke su također slavile 2:0 u setovima. Prvi (1) set završio je 25:10, a drugi set 25:21.

Čestitamo našim djevojčicama na izuzetno dobroj igri u obje kategorije, posebno predpionirkama koje su su savladale starije djevojčice uprskos činjenici da će se registrovati službeni rezultat, i tako zadržale lidersku poziciju na polusezoni.

Ovo je bilo posljednje kolo prvog dijela sezone. Slijedi pauza do marta mjeseca.