KD 2019. Turnir u odbojci

U petak, 02.08. u okviru kulturno – sportske manifestacije Kakanjski dani 2019. organizovali smo turnir u uličnoj odbojci. Takmičenje se održalo u dvije kategorije, 2005. i mlađi, dok su drugu kategoriju činili seniori. U mlađoj kategoriji prijavilo se osamnaest (18) ekipa, a najuspješnija ekipa bili su ”Minioni”. Drugo mjesto zauzela je ekipa ”Libero”, dok je trećeplasirana ekipa ”Block out”. Pored novčanih nagrada, najbolje ekipe nagradila je i kompanija DM sa poklon karticama od 50KM, 30KM i 20KM.

U seniorskoj konkurenciji prijavilo se dvanaest (12) ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa ”Evropa”, drugo mjesto ”Lamela”, treće mjesto ”Magnusi”.

Nakon dvije godine ponovo smo dobili organizaciju turnira i odmah smo vratili takmičarski karakter i seniorsku konkurenciji. Prijave su bile otvorene za sve. Prijavilo se dosta dobrih ekipa tako da smo uživali u vrhunskoj odbojci.